ЗАПОРОЖЬЕ

Російська церква хоче марширувати колонами

0

1 травня 2011 року. Запоріжжя. Колонна щасливих трударів іде проспектом Леніна. Колонну очолює новий єпископ Запорізький Лука, який пару тижнів тому разом з губернатором Петровим літав чартером до Лаври, щоб помолитися. Поруч з ним іде його вірний друг по чартерному паломництву сам губернатор Борис Петров. За сумісництвом Петров відомий як людина, яка довгі роки мала причетність до підприємства Укрграфіт. Далі ідуть щасливі люди (бюджетники, яких не відпустили на городи, чиновники, які мають бути там де є їхнє керівництво, і, нарешті, – кілька десятків богомільних бабусь з портретами Януковича та червоними прапорами). Саме так за сценарієм має виглядати демонстрація в Запоріжжі.

Що може бути більш безглузде ніж єднання буржуя-експлуататора, церкви та пригнобленого люмпена? Нічого. Але це нікого не хвилює, бо кожен бачить в цьому заході свій зиск. Лука – стає впливовою людиною в регіоні і  розраховує на щедрість влади. Ні, церква не будує лікарні, хоспіси, не утримує сиротинці. Вона весь час розраховує на владу, якій подаруй пару ікон, прочитай пару молитв – і вона тане. Влада показує єднання з народом, якого звичайно ж по добрій волі шикують в колони, видають гасла про країну для людей, і, головне, – світиться в телевізорі. Люмпен, він же бюджетник, не може сказати «ні». Тому він швиденько в підворотні п`є свої 50 грам, марширує проспектом і втікає при першій щасливій нагоді.

Проте, у мене є кілька питань, які б я хотів задати учасником цього дивного масового дійства.

Шановний владико Лука (Володимир Сабодан, Петро Лебідь і т.д.) – якщо Ви так любите трудящих, то чому ніколи і ніде ви не стали на сторону пригнічуваних трудящих. Не було жодного випадку, щоб священник виступив проти утисків експлуататора, розповів про злого чиновника, зрештою публічно виступив проти можновладця. Може треба було б починати не з лубочних демонстрацій, а з системної роботи? Чи вся проблема в тому, що можновладець є запорукою вашого чартерно-паломницького благополуччя?

Шановний пане губернаторе, якщо ви так піклуєтеся про народ, то якщо можна оголосіть, що буде звільнений з посади кожен, хто осмілиться примушувати бюджетника іти на демонстрацію.

Шановні трудящі! Невже Вам не надоїло ходити колонами?

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:05

В Запорожье трамвай сбежал с рельсов

16:06

После того как житель Запорожья попал под поезд, его нога превратилась в кровавое месиво (ФОТО 18+)

14:00

В Запорожье нужны волонтеры, чтобы запустить фотопроект для онкобольных детей

12:04

Вчера у жителя Запорожья был вечер ужаса

10:01

Запорожский живодер отрезал псу голову, чтобы исцелиться

Архив

zp.comments.ua

block2

zp.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus