ЗАПОРОЖЬЕ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

«Для того, чтобы быть богатыми, нужно иметь свои предприятия»: Олег Ляшко побывал на «Запорожстали» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0

Вчера, 21 февраля, в Запорожье побывал народный депутат Украины, лидер Радикальной партии Олег Ляшко. Политик в рамках рабочего визита посетил Управление железнодорожного транспорта и цех ремонта подвижного состава ПАО «Запорожсталь», где встретился с коллективов и руководством предприятия, а также ответил на все интересующие горожан вопросы.

 

В ходе общения с людьми, которые пришли на встречу, Олег Ляшко затронул проблему оттока молодежи из страны. Политик утверждает, что он создаст все условия, чтобы люди поднимали экономику Украины и достойно здесь зарабатывали, а не ездили на заработки.

 

«Для того, щоб бути багатими, потрібно мати свої підприємства, такі, як «Запоріжсталь». От тоді ми не будемо побиратися та брати кредити. Я забороню купляти імпортні вагони, імпортну сталь. На українському ринку повинна працювати українська металургія. Потрібно розвивати свій внутрішній ринок, створювати робочі місця для людей, підтримувати свого національного виробника. Я хочу, щоб наші діти мали вдома повний холодильник і не шукали краще життя по закордонам», – заявил лидер Радикальной партии.

Олег Ляшко также добавил, что после президентских выборов он пересмотрит все международные договоры и запретит вводить пошлины на украинский продукт.

«Подивіться, Євросоюз ввів 25% мита на металургійну продукцію з України. Ці мита треба скасувати. Перше, що зроблю після президентських виборів – перегляну всі міжнародні угоди. Ніхто не буде перетворювати Україну на сировинну колонію. І ніхто не буде заробляти за рахунок скорочення робочих місць і зменшення зарплат. Перший закон, який я підпишу після президентських виборів, буде називатися «Купуй українське, плати українцям». Щоб пріоритет був для національного виробника», – отметил народный депутат.

Один из главных вопросов, который рассматривал на встрече Олег Ляшко – это строительство запорожских мостов.

«Окремо хочу сказати за запорізькі мости, які будують багато років. Я не буду нічого обіцяти, скажу тільки одне. За два роки мого президентства запорізькі мости будуть побудовані, як сьогодні будується в Запорізькому онкодиспансері найсучасніше обладнання. Відзначу, що на сьогодні обладнання вже куплене за 150 мільйонів, а найближчим часом будуть виділені кошти на будівництво бункера. Моє завдання, щоб у цьому році це обладнання запрацювало, а не стояло на складах. Також за два роки будуть стояти нові мости і я приїду разом з вами їх відкривати», – рассказал лидер Радикальной партии.

Затем работники предприятия задали народному депутату несколько вопросов. Первое, что интересовало горожан, это борьба с коррупцией.

«Боротьба дуже проста – винесу на референдум питання про введення смертної кари в Україні за корупційні злочини. Є альтернатива – у Китаї розстрілюють за корупцію, а в Україні будемо кидати корупціонерів у доменну піч «Запоріжсталі», – ответил Олег Ляшко.

Также заводчан интересовал вопрос строительства дорог. Олег Ляшко рассказал, как можно повлиять на чиновников.Источник: "Голос Запорожья"

Новости партнеров

Новости Trembita.info

Последние новости

10:02

Пассажиров в общественном транспорте пересчитают

06:26

Митрополит Запорожской и Мелитопольский Лука поздравил Зеленского с победой на выборах

23:22

В Запорожской области явка во втором туре составила почти 65%

21:43

Заместитель председателя Запорожского облсовета сфотографировал и выложил в сеть свой избирательный бюллетень

12:18

Полиция массово составляет админпротоколы на председателей комиссий

Архив

zp.comments.ua

block2

zp.comments.ua
Загрузка...

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus